7. Rogoziński Półmaraton Przemysła II

   Dla wielu biegaczy KS Krotosz  półmaraton w Rogoźnie jest stałym punktem biegowego kalendarza. Chętnie powracają na tę imprezę z powodu bardzo ciekawej, choć trudnej trasy prowadzonej przez piękny, bukowy las oraz świetnej organizacji, za którą odpowiadają pasjonaci biegania z Rogozińskiego Klubu Biegacza.

   W tym roku do malowniczego miasta Rogoźno przybyło około 500 biegaczy  z całej Polski. Wśród nich prym wiodła ekipa KS Krotosz, której przedstawiciele pięciokrotnie stawali na podium.

   Zwycięzcą biegu został Grzegorz Ziembiński z czasem 1:16:59. Trzecie miejsce open, a pierwsze wśród kobiet zajęła reprezentantka KS Krotosz Justyna Karolczak, która czasem 1:21:35 pobiła rekord trasy. 6. miejsce open i pierwsze  w kategorii M40 zajął Daniel Marek ( 1:24:31 ). 9. miejsce open i 1.w kategorii M18 osiągnął Sergiusz Sójka (1:26:05 ). Na 3. miejscu podium w kategorii M40 stanął Artur Marek z czasem 1:26:29. W kategorii M50 na drugim miejscu uplasował się Karol Olejniczak z czasem 1:28:49. Poza tym w biegu uczestniczyli Marika Mroczkowska, Joanna Olejniczak, Anna Świderska, Jan Jaruzel, Krzysztof Kasprzak, Karol Mroczkowski, Krzysztof Zaradniak i Błażej Zimmermann.

   Biegacze krotoszyńskiego klubu z pewnością wrócą do Rogoźna, aby zmierzyć się z wymagającą, ale piękną trasą półmaratonu.

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.